Certyfikat Firma Godna Zaufania – rozpakowujemy paczkę

Parę dni temu odebraliśmy telefon od Pani z firmy CBOK sp. z o.o. z Rybnika, która poinformowała, że nasza firma zakwalifikowała się do otrzymania certyfikatu firma godna zaufania. Chciałam podzielić się z Wami spostrzeżeniami dotyczącymi samej zawartości paczki.

O ile jakichś efektów działania nie jestem w tej chwili przedstawić (paczka przyszła do nas dzisiaj), to opinię na temat zawartości i jakości wykonania całości mogę jak najbardziej wyrazić.

 

Zatem od początku. Paczka z certyfikatem to koperta ekspresowa nadana za pośrednictwem Siódemki. Generalnie w środku miał być certyfikat – dokument. Koperta na pierwszy rzut oka wyglądała na niezniszczoną – więc zawartość również dotarła w nienaruszonym stanie. Pani przez telefon deklarowała, że w środku ma być papierowa wersja certyfikatu, dane do logowania,  naklejki, faktura vat oraz oświadczenie, że koszt który ponieśliśmy jest jednorazowy. Przesyłka dotarła do nas trzeciego dnia po zamówieniu – więc relatywnie szybko, ale mogłoby być lepiej – wiele firm realizuje zamówienia, które dochodzą na drugi dzień, ale być może wynika to z jakiejś tam specyfiki produktu. Nieistotne.

 

Po otwarciu paczki znajdowały się w niej rzeczywiście te elementy, które mieliśmy obiecane przez telefon. Opłata miała być pobrana przy odbiorze przez kuriera – tak również się stało. Kwota obiecana przez Panią to było łącznie prawie sto złotych – kwota również się zgadza. Co do poszczególnych elementów:

–            Sam certyfikat – jakość całkiem OK,. Jest to taki dyplomowy papier z jakimś tłoczeniem, kolor écru – formatu a4, na certyfikacie jest data wystawienia, podpis koordynatora i nazwa naszej firmy – taka, jaką życzyliśmy sobie przez telefon

–          Najklejki – chcieliśmy 5 sztuk i tyle też dostaliśmy. Jakość też całkiem spoko, wielkości a6, jest na nich napisane: Ta firma posiada certyfikat Firma Godna Zaufania 2014 oraz znajduje się na nich duże logo tego certyfikatu

–        Oświadczenie – tutaj widnieje napis: „Koszt poniesiony przy odbiorze certyfikatu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2014 jest kosztem jednorazowym” - czyli generalnie też tak jak miało być

–       Początkowo nie zauważyłam gdzie są dane do logowania do mojej wizytówki na stronie – okazało się, że są w prawej dolnej części faktury. Powiem tak – bardzo łatwo to przeoczyć, mogłoby być to trochę bardziej widoczne

 

No to tak – dla posumowania. Nie ma się generalnie do czego przyczepić. To co Pani obiecywała nam w przesyłce do nas dotarło. Sama jakość wykonania poszczególnych rzeczy też jest całkiem przyzwoita. Co do wizytówki na stronie – póki co nie wypowiadam się, bo szczerze nie zabrałam się jeszcze za wstawienie tam czegokolwiek – zrobię to pewnie dzisiaj w nocy.

Nic dziwnego, że

Nic dziwnego, że

Czasami, udaje mi się obserwować albatrosy.
Polatują - towarzysząc w drodze na wyspę,
która wiedzie przez fale odmętu –

Czytaj dalej

Profesjonalne wykonywanie form odzieży

Profesjonalne wykonywanie form odzieży

Marzenia są po to by je spełniać. Tak mówi wiele osób, które odważnie realizują swoje pasje w różnych dziedzinach. Wiemy, że jest mnóstwo osób, które chcieliby zająć się projektowaniem ubrań, ale brakuje im ku temu wystarczającej wiedzy czy doświadczenia.

Czytaj dalej

Nowoczesna reklama

Nowoczesna reklama

Wszyscy przedsiębiorcy bardzo dobrze wiedzą, że ich działalność ma sens tylko wtedy, gdy nie brakuje klientów na zakup ich produktów czy korzystania z ich usług. Promowanie marki, nazwy firmy czy też poszczególnych towarów i usług ma w tym wszystkim największe znaczenie. W związku z powyższym trzeba zainwestować w taką reklamę, która trafi do największej liczby odbiorców, a tym samym okaże się na tyle trafna, iż ludzie szybko ją zapamiętają. Można działać w tym temacie na wiele różnych sposobów, ponieważ w dzisiejszych czasach ą ku temu możliwości. Niemniej formy reklamy różnią się od siebie, dlatego eksperci klasyfikują je na bardziej i mniej trafne. Do najbardziej trafnych zaliczają się ekrany ledowe, które produkowane są obecnie na szeroką skalę. Zapotrzebowanie jest duże, gdyż przedsiębiorcy coraz bardziej skłaniają się ku reklamie najwyższej jakości. Czasami warto zainwestować więcej, by więcej zyskać, co niejednokrotnie potwierdziło się w wielu branżach.żeli inwestować za niewiele i niewiele zyskać.

Czytaj dalej

Opony w dobrej cenie

Opony w dobrej cenie

Właściciele samochodów bardzo dobrze wiedzą, że ich czynne użytkowanie wymaga dbałości o szereg kwestii. Poszczególne części z biegiem czasu się zużywają, a niektóre wymagają pewnego rodzaju dopatrzenia sezonowego. Jednymi z takich są opony, które z racji kontaktu z różnorakim podłożem z czasem tracą na jakości.

Czytaj dalej

Toksyczne odpady w środku lasu. Podrzucili je Niemcy?

Toksyczne odpady w środku lasu. Podrzucili je Niemcy?

Według Sanepidu był to materiał "aktywny biologicznie".

Czytaj dalej

Toruń zaprasza na

Toruń zaprasza na "internetowy spacer"

Na miejskich stronach internetowych Torunia uruchomiono dla mieszkańców i turystów wirtualny spacer po mieście. Zestaw 78 panoram sferycznych i 2 gigapanoram ukazuje najbardziej atrakcyjne widoki Torunia w dzień i w nocy.

Czytaj dalej