Ozzy Osbourne w Gdańsku

Ozzy Osbourne wystąpi 9 sierpnia 2011 roku w Ergo Arenie mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu - poinformowała agencja Live Nation.

Ozzy to ojciec chrzestny ciężkiego rocka, przez lata lider kultowej formacji Black Sabbath, od lat 80-tych z powodzeniem działający samodzielnie. Młodszym fanom muzyki Ozzy Osbourne znany jest także z cieszącego się ogromną popularnością telewizyjnego show "The Osbournes". Artysta w hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi promując wydany w tym roku krążek "Scream" - jedenasty już album w jego solowej karierze. Będzie to jedyny koncert Ozzy Osbourne w Polsce w 2011 roku.

Ozzy Osbourne posiada charakterystyczną głębię i tembr głosu, a dzięki swym zdolnościom interpretacyjnym i scenicznej charyzmie stał się jednym z najbardziej znanych i wpływowych wokalistów rockowych. Do 2010 roku Ozzy nagrał dziesięć albumów studyjnych pozytywnie ocenianych przez krytyków muzycznych. W rankingu 100 Greatest Heavy Metal Vocalists of all time amerykańskiego magazynu muzycznego Hit Parader zajął 8. miejsce. Tacy ekstrawaganccy muzycy jak Alice Cooper i Marilyn Manson otwarcie przyznają się do czerpania inspiracji z muzyki Osbourne’a. On sam zaś chętnie przyjął na siebie rolę „ojca chrzestnego” tego ruchu we współczesnej pop kulturze.

Ozzy Osbourne w czasie swojej długiej kariery nagrał wiele przebojów, z których najbardziej znane to "Crazy Train", "Mr. Crowley", "Bark At The Moon", "Mama, I'm Coming Home" i "Let Me Hear You Scream".

W czerwcu ukazała się najnowsza płyta Ozzy’ego zatytułowana „Scream”, zawierająca „Life won’t wait” oraz „Let me hear you scream”. Ozzy potwierdził, że jest nieustająco w świetnej formie i że jego pozycja jednego z najlepszych artystów doskonale rozumiejących znaczenie sformułowania „porządny kawałek rocka” jest niezagrożona.

Ozzy Osbourne da niewiarygodne show w Gdańsku w wakacje 2011 roku. W jeden z najgorętszych miesięcy roku nad polskie morze zawita artysta, który rozgrzeje ERGO Arenę do czerwoności.

Miejsce koncertu Ozzy Osbourne w Polsce, gdańska ERGO ARENA to wielofunkcyjna Hala Widowiskowo-Sportowa, która może przyjąć nawet 11 tys. widzów. W 2009 r. władze miast dokonały korekty granic w taki sposób, aby granica dzieliła halę na dwie równe części. Z tego względu hala posiada dwa adresy: gdański – Gospody 39 oraz sopocki – Łokietka 61.

A tymczasem w Chinach...

A tymczasem w Chinach...

Doniesienia ze wschodu zazwyczaj są dla nas, Europejczyków, nieco egzotyczne. Tłumaczyć to można różnicami kulturowymi, ustrojowymi czy zwyczajną mentalnością. Z reguły kraje wschodu kodujemy stereotypowo. Japonia to kraj samurajów, z którego pochodzą nowe technologie, zaś Chiny to produkowane przez tanią siłę roboczą podróbki znanych marek. Okazuje się jednak, że Chińczycy mają u siebie symbol zachodniego świata i to niejeden.

Czytaj dalej

Chęciny koło Kielc w jeden dzień

Chęciny koło Kielc w jeden dzień

Zamek w Chęcinach
Kamienny zamek powstał prawdopodobnie pod koniec XIII wieku na jednym z najwyższych wzniesień w Chęcinach. Na przestrzeni lat pełnił on wiele ciekawych funkcji. Był m.in. siedzibą ważnych osobistości, skarbcem, więzieniem i rezydencją królewskich wdów.

Czytaj dalej

Kursy warte uwagi

Kursy warte uwagi

Podnoszenie kwalifikacji, to bardzo istotna kwestia, jeśli chodzi o ciągły rozwój. Czasy się zmieniają, a na rynku pojawiają się nowe branże, które mają zapotrzebowanie na zawody mniej popularne wcześniej. W związku z powyższym tak istotne jest, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku i zdobywać coraz więcej doświadczeń, jeśli chodzi o nowe umiejętności.

Czytaj dalej

SZTUKA ULICY – REMINISCENCJE

SZTUKA ULICY – REMINISCENCJE

XVIII Festiwal – Sztuka Ulicy dobiegł końca.
Pięć wspaniałych, artystycznych dni wypełniało oczy, dusze i umysły wszystkich, którzy głodni prawdziwej sztuki chcieli uczestniczyć w tej uczcie.

Czytaj dalej

1 zł dla życia

"Tak niewiele trzeba, by zrobić tak wiele." Czy 1 zł może uratować czyjeś życie lub zdrowie? Pewnie nie, bo cóż kupisz za 1 zł?! Bułkę, jogurta lub batonika...

Czytaj dalej

Uzależnieni od facebooka

Niedawno dołączyłem do rzeszy czterystu milionów użytkowników którzy codziennie wchodzą na pewną stronę. Podobno w Polsce jest już ich ponad dwa miliony i chodzą słuchy, że wkrótce prześcignie ona swojską naszą-klasę.pl

Mowa oczywiście o największym fenomenie internetu czyli o facebuuku, który właśnie obchodził urodziny.

Czytaj dalej

 

Agencja social media

Biuro wirtualne

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji tutaj . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki a tutaj więcej informacji o Rodo