Najlepsze usługi taksówkarskie

Firma posiada ogromne doświadczenie proponując klientom usługi taksówkarskie na najwyższym poziomie. Skupiają się na satysfakcji klienta, który tylko u nich uzyska atrakcyjne warunki przewozu. Podczas swojej działalności skupiają się na bezpieczeństwie pasażerów oraz komforcie jazdy, który zapewniają wszystkie auta znajdujące się w liście flocie.

Jako radio taxi w Suwałkachzatrudniają wyłącznie najlepszych kierowców, którzy gwarantują bezpieczną jazdę, a zarazem wysoki poziom obsługi klienta. Niezmiennie proponują klientom bezpłatny dojazd na obszarze ich działania. Bardzo chętnie podejmują długoterminową współpracę, która polega chociażby na realizowaniu zleceń terminowych. Firma jest w stanie dostarczyć do Państwa domu zamówione zakupy, kwiaty lub dowieźć paliwo pod wskazany adres. Klientom, którym zależy na czasie niejednokrotnie proponują możliwość przewozu przesyłek, dzięki czemu trafiają one do odbiorcy końcowego zdecydowanie szybciej niż w przypadku usług kurierskich. W ofercie też posiadają obsługę imprez okolicznościowych, podczas których zapewniają transport klienta. Ponadto posiadają ofertę dedykowaną przedsiębiorstwom, którzy mogą rozliczać się cyklicznie na podstawie wystawionych rachunków. Flota obejmuje zarówno samochody osobowe, vany, auta kombi oraz pojazdy cechujące się wyższym standardem. Firma jest w stanie wycenić dowolny kurs z infolinii, a następnie szybko przysłać kierowcę pod pożądany adres. Istotny element ich oferty stanowią transfery z lotnisk oraz dworców autobusowych i kolejowych. Starają się też elastycznie podchodzić do potrzeb klientów.

Polski koncert Patricka Wolfa

Polski koncert Patricka Wolfa

Do sprzedaży trafiły bilety na jedyny polski występ Patricka Wolfa (6 kwietnia 2011 w warszawskiej Stodole). Kosztują 79 zł w przedsprzedaży oraz 90 zł w dniu koncertu.

Czytaj dalej

Własna myśl jest dobra! Przeczytana, napisana lub wypowiedziana.

Własna myśl jest dobra! Przeczytana, napisana lub wypowiedziana.

Zapomniana gitara, wydaje znajome dźwięki
na pięciolinii zawisł uśmiech, smutek i sentyment,

Czytaj dalej

Polacy skazani za prowadzenie domów publicznych

Polacy skazani za prowadzenie domów publicznych

Dwóch 25-letnich Polaków zostało skazanych przez sąd koronny w Plymouth, w hrabstwie Devon, za prowadzenie w mieście domów publicznych, w których angażowali Polki, oraz za handel kobietami - donosi sobotni portal thisisplymouth.

Czytaj dalej

Tarcza antyrakietowa w Polsce?

Tarcza antyrakietowa w Polsce?

Aneks do umowy o tarczy podpisany
W obecności szefowej amerykańskiej dyplomacji Hillary Clinton i szefa MSZ Radosława Sikorskiego, podpisano aneks do polsko-amerykańskiej umowy o obronie przeciwrakietowej.

Czytaj dalej

"Wygramy jeśli zakończymy wojnę polsko-polską"

- Poprzez retorykę, którą przyjęliśmy po kampanii Prawo i Sprawiedliwość traci, traci lider partii Jarosław Kaczyński sugerując, że nie był świadom swoich zachowań w czasie kampanii, prowokuje nie tylko niewybredne komentarze, ale daje ostrą broń do ręki przeciwnikom - mówi Joanna Kluzik-Rostkowska w rozmowie z "Newsweekiem". Szefowa sztabu uważa jednak, że PiS ma szansę wygrać wybory samorządowe. - Musimy tylko zakończyć wojnę polsko-polską i prowadzić merytoryczna politykę - dodaje.

Czytaj dalej

Wielka defilada w Moskwie

Wielka defilada w Moskwie

Na Placu Czerwonym w Moskwie odbyła się Wielka Defilada Zwycięstwa z okazji 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami.

Czytaj dalej