Migawki z „Wyspy” Mariusza Przybylskiego.

Mariusz Przybylski tworzy z sezonu na sezon coraz fajniej – twierdzi znany stylista Tomasz Jacyków. Można się było o tym przekonać podczas pokazów najnowszej kolekcji.

Katarzyna i Cezary Żakowie drugi raz wybrali się, aby oglądać kolekcję Mariusza Przybylskiego.
- Uwielbiam Mariusza Przybylskiego za niezwykłą klasę. Krawiectwo dopracowane w każdym detalu – chwali projektanta Katarzyna Żak.

Natomiast modelka Kamila Wawrzyniak docenia myśl, która towarzyszy pokazowi:
- Bardzo lubię, gdy projektant ma cały pomysł stworzenia kolekcji. Rozpoczyna od ubrań i ma jakąś szerszą wizję, którą chce zrealizować. I tak jest w tym przypadku.

Uczestniczący w pokazie model, Jacek Jelonek, wiele z tych projektów chciałby mieć we własnej szafie:
- Dużo rzeczy mi się podoba, 50 % mógłbym mieć w swojej szafie, żeby nosić na co dzień, a druga część na jakieś gale czy uroczystości.

Sam Mariusz Przybylski tak podsumowuje swoją najnowszą kolekcję:
- Miałem duży stres, dlatego że to taka kolekcja, która idzie w inną stronę, bardziej offową, awangardową. To już nie jest taki klasyczny mężczyzna włącznie, a bardziej nowoczesny, więc się troszeczkę bałem, bardziej niż przy innych okazjach.

- Jeżeli ludzie chcą to nosić, to znaczy, ze taki twórca osiąga sukces. Mariusz ten sukces właśnie osiągnął – podkreśla Tomasz Jacyków.

Pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego „Wyspa” (wiosna/lato 2011) odbył się14 grudnia w Warszawie.

Rozbitek...

Rozbitek...

Szukam śladów Piętaszka
co odciśnięte w kryształach piasku
nadają kierunek moim myślom...
Podążam za nimi
wyczekując obietnicy
rychłego spotkania...

Czytaj dalej

Nowa kampania wyborcza

Nowa kampania wyborcza

Trwa żałoba narodowa. Prezydent i kilkadziesiąt innych osób nie żyje. Ich śmierć wywołała niezwykłą próżnię polityczną, którą trudno będzie teraz załatać. Za parę dni marszałek Komorowski ogłosi dzień wyborów prezydenckich.

Czytaj dalej

Zakazane listy

Zakazane listy

Z tchem zapartym i oczami zanadto
otwartymi czytam ostatni twój list.

Czytaj dalej

Upada znane polskie biuro podróży

Upada znane polskie biuro podróży

Orbis Travel złożył wniosek o ogłoszenie upadłości
Polskie Biuro Podróży Orbis złożyło do warszawskiego sądu rejonowego wniosek o ogłoszenie upadłości - poinformował zarząd spółki. Poza granicami kraju jest 1064 klientów biura: w Grecji, Turcji, Hiszpanii i na Malcie. Firma ma ubezpieczenie na ponad 6 mln zł.

Czytaj dalej

Otwieramy działalność internetową

Otwieramy działalność internetową

Polacy bardzo często decydują się na własną działalność gospodarczą, niżeli pracę na etat. Firm przybywa nie tylko stacjonarnych w miastach, ale także w sieci. Jeśli chodzi o internet głownie są to sklepy różnorakich branż, co sprawia, że klienci mogą robić zakupy nie wychodząc z domu. Ostatnimi czasy jest to dość popularne. Oglądamy, zamawiamy, płacimy i czekamy na dostawę. Dogodne warunki, jakie spełniają takowe witryny zostały docenione na całym świecie, aczkolwiek Polacy najczęściej dokonują zakupów przez internet u swoich rodaków.

Czytaj dalej

Złote Globy rozdane

Złote Globy rozdane

Półmetek w wyprawie po Oskary został osiągnięty. 16 stycznia, w Los Angeles, po raz 68. odbyła się ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród, rozdawanych co roku przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej.

Czytaj dalej

 

Agencja social media

Biuro wirtualne

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji tutaj . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki a tutaj więcej informacji o Rodo