Student biedak, ale pan

Poszedłem na studia, żeby mieć szansę znalezienia dobrej i ciekawej pracy – mówi Paweł Pałasz, student Ateneum w Gdańsku. Obecnie ponad 50% maturzystów po egzaminie dojrzałości kontynuuje naukę.

W dzisiejszych czasach bez dyplomu wyższej uczelni trudno znaleźć jakąkolwiek pracę, dlatego obserwujemy taki wzrost współczynnika skolaryzacji.

Studia – co to tak na prawdę oznacza? Wykłady są nieobowiązkowe. Dlatego studenci bardzo często na nie nie chodzą. Egzaminy trwają dwa tygodnie, ale najczęściej są mniej więcej co pół roku. Czym w takim razie zajmują się studenci przez resztę czasu? 17% kilka razy w miesiącu chodzi do kina, 37% do klubów i jedynie 6% odwiedza wystawy, a 3% teatry.

-Studiowanie to zdobywanie doświadczenia, poznawanie ludzi, szukanie pomysłu na życie. To też zawieranie znajomości na całe życie – mówi Maksym Wolff, student Ateneum. To okres w życiu człowieka, kiedy wchodzi w dorosłe życie. Poznaje jego uroki i cienie. Uczelnie też bardzo często dają możliwość poznawania świata poprzez takie programy jak Erasmus. Młodzi ludzie mogą się rozwijać w każdej dziedzinie, mogą w siebie inwestować.

Zaangażowanie się w życie studenckie jest równie ważne. Samorząd studencki, gazeta, konferencje to wszystko uczy kreatywności . -Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł, ponieważ można rozwijać swoje pasje, zdobywać doświadczenia, czasem nawet zawodowe. Można poznać wiele nowych ludzi, zawrzeć przyjaźnie, czy nowe nowe miłości – mówi Monika Wódkiewicz, studentka UG.

W ogromie różnych zajęć czasami trudno znaleźć czas na prawdziwą naukę. Tym bardziej, że wiele studentów również w trakcie roku pracuje, żeby się utrzymać. Poza tym chcą też zdobyć potrzebne doświadczenie, którego wymagają pracodawcy zaraz po skończeniu studiów. Pozostaje również pytanie, czy dyplom uczelni wyższej gwarantuje młodym ludziom pracę? -Tego nikt mi nie zagwarantuje, ale będę miała łatwiej. - mówi Monika Wódkiewicz.

Jednak są też tacy, którzy pochodzą do całej sprawy zupełnie inaczej. Nie przejmują się tym, co będzie i traktują przyszłość z lekkim przymrużeniem oka. -Poszedłem na studia, bo wszyscy idą. Trochę też dlatego, żeby nie iść do roboty, bo przecież "jeszcze się w życiu napracuję". No i po części dlatego, żeby mieć tego magistra. Ale w przyszłości chcę zostać jakimś prezesem, członkiem zarządu a najlepiej to mieć jakąś posadę państwową. Kierunek studiów wybrałem najbardziej zbliżony do moich zainteresowań. - opowiada Mateusz Szymański, student z Gdańska. Jak mawia profesor Andrzej Chodubski – Student biedak, ale pan.

www.NaszaPolska.eu, Dagmara Olesińska

Remont, a wybór firmy

Remont, a wybór firmy

Nawet najładniejsze wnętrza z biegiem czasu wymagają remontu. Powody mogą być różne np. zniszczenia z racji codziennego użytku pomieszczeń, bądź też chęci odnowienia wnętrz. Powód jednak nie ma znaczenia. Liczy się dokonanie wyboru odpowiedniej firmy, która zrealizuje nasze zlecenie tak jakbyśmy tego oczekiwali. 

Czytaj dalej

Wakacje na południu – bliżej niż myślisz

Wakacje na południu – bliżej niż myślisz

W tym roku Polacy o wiele dokładniej przyglądają się wakacyjnym ofertom turystycznym. Zawirowania w Tunezji i Egipcie, czy napięta sytuacja w Grecji powodują, że urlopowicze szukają nowych wakacyjnych destynacji.

Coraz więcej rodaków wybiera wypoczynek w kraju lub tuż za południową granicą.

Czytaj dalej

Pszczyna śląska perła

Pszczyna śląska perła

Śląsk w umysłach większości Polaków jest to brudne, szare miejsce, gdzie nie warto przyjeżdżać. To jest błędne postrzeganie. Śląsk jest cudowny, pełny zieleni, tętniący życiem. Jest tu wiele bardzo ciekawych miejsc, gdzie nie tylko można, ale i trzeba przyjechać. Na pewno takim miejscem jest niewielkie miasto Pszczyna.

Czytaj dalej

Magia porcelanowego imbryczka

Magia porcelanowego imbryczka

Pijemy w pośpiechu, w oka mgnieniu połykamy kolejny haust dowolnego płynu. Nie smakujemy, a gasimy jedynie pragnienie. Nie zastanawiamy się nad cieczą przetaczającą się przez przełyk, hektolitrami wlewaną do naszego żołądka.

Czytaj dalej

Polski szef kuchni uczestnikiem projektu Dilmah Chefs and the Teamaker

Polski szef kuchni uczestnikiem projektu Dilmah Chefs and the Teamaker

Jarosław Uściński z warszawskiej restauracji Moonsfera wraz z kolegami z 12 krajów weźmie udział w wyprawie na Sri Lankę, by poznać tradycyjne metody produkcji herbaty i sposoby wykorzystywania jej w sztuce kulinarnej.

Czytaj dalej

Cyberprzestrzeń XXI wieku

Cyberprzestrzeń XXI wieku

Dnia 4 kwietnia 2011 mogliśmy zobaczyć premierę filmu Jana Komasy "Sala samobójców". Jest to film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów.

Czytaj dalej

 

Agencja social media

Biuro wirtualne

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji tutaj . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki a tutaj więcej informacji o Rodo