ŚWIAT- CIEKAWE MIEJSCA
Podczas tegorocznego London International Animation Festival (LIAF) zostaną pokazane trzy polskie animacje: "Szafa Zbigniewa" Magdaleny Osińskiej, "Esterhazy" Izabeli Plucińskiej oraz "Kinematograf" Tomka Bagińskiego.
Tomasz Słodki: Łączymy się teraz z daleką Afryką, z Kenią. Dzień dobry Adelo! Gdzie dokładnie jesteś? Adela Tarkowska: Jestem w Nairobi, w stolicy Kenii.
Dobierając drzwi do swojego domu znacznym czynnikiem mającym wpływ na wybór odpowiednich jest bez wątpienia ich cena. Bo zasadniczym kryterium doboru jest oczywiście miejsce ich montażu i przeznaczenia. Jednym z podstawowych kryteriów, poza wielkością, jest oczywiście ich miejsce montażu. Tutaj mogą być wewnętrzne lub zewnętrzne.
Na urlop wybieramy się o różnych porach roku. Dla wielu osób nie ma znaczenia, czy jest to zima, czy lato, najważniejsze, aby wypocząć i nabrać energii do dalszej pracy.
Często wybierane są wyjazdy zagraniczne, ale coraz więcej osób zaczyna doceniać uroki naszego kraju.
Polskie miasta staną w szranki w konkursie o miano najpiękniej oświetlonego. Konkurs „Świeć się” organizowany jest co roku i już na dobre wpisał się w zimowy kalendarz imprez.
Wydarzenie cieszyło się dotąd dużym zainteresowaniem, nie inaczej zapewne będzie podczas tegorocznej edycji.